Home > دانشگاه
Viewed 44 times 19 Answers
0

من کارشناسی معماری و ارشد مدیریت پروژه و ساخت دارم و یک سال و نیم سابقه ی کار مرتبط با ساخت و ساز در یک شرکت وابسته به دانشگاه علم و صنعت دارم و سه سال هم سابقه ی تدریس در دانشگاه معماری و آیلتس ۷ و یک مقاله ی q1 خواستم ببینم آیا رزومم برای پذیرش در مقطع دکتری و فول فاند خوب هست؟

2021-10-06 13:35:00 Alberta دانشگاه #مدیریت پروژه
19 Reply

براي چه پروگرمي؟ دكتراي معماري يا سازه؟ شما ايميل بديد

2021-10-06 14:13:00

اولویت اول دکترای سازه بعدش معماری

2021-10-06 14:27:00

آلبرتا معماري نداره. به نظرم سازه شانس فاند گرفتن بيشتر از معماري هست كلا در كانادا. اما در كل، فقط ايميل بايد بديد و بازخورد رو ميبينيد شانس هم كلا بسته به اپليكنتها و اپليكيشن شما.

2021-10-06 14:37:00

Hello Sepideh, You have good qualifications. There might be some issues in direct admission to PhD because of the Architecture background. I am also applying for grants so maybe I will have some openings Next year. Regards سلام دوستان من ایمیل دادم به استاد برای پذیرش دکتری این جواب اومده یعنی برای فال ۲۰۲۲ دانشجو نمیگیره؟

2021-10-07 00:04:00

دانشجو ميخاد اگه فاندش جور بشه. ريكورمنتهاي پروگرم حرفي زده از بك گراند قبلي كه چه رشته هايي باشه؟

2021-10-07 00:14:00

نه کل ایمیلش همینه

2021-10-07 00:14:00

اگر علاقه به خوندن مستر دوم دارید، به نظر من بهش بگید: Thanks for your email and information shared with me. My long-term goal is to conduct high quality PhD research in a world leading university. To achieve this goal, I will do whatever it takes. Hence, I would accept with enthusiasm the opportunity to study my second master under your supervision that assists me in gaining my academic goals. I would appreciate it if you could kindly advise how can I join your research group. Sincerely, یادتونم باشه بهترین نقطه برای پایان پی اچ دی، جایی هست که دارید اپلای میکنید. دکتر حمید ?

2021-10-07 02:00:00

سلام ممرسی از راهنماییتون همین چیزی که شما گفتید رو گفتم‌به استاد و این رو گفتن: Hello Sepideh, Yes that sounds great. I am applying for funding for next year. I have a large research group currently. If we get something by March, I will be able to accept you for next Fall semester. Otherwise, you would have to self-fund if you want to come earlier. Regards به نظرتون چی جوابشو بدم؟?

2021-10-09 02:31:00

سلام وقتتون بخیر یکی از اساتیدی که ایمیل زدم جواب داده: حس می کنم تمپلیتیه. نظرتون رو میگین ممنون میشم الان چه جوابی براشون بفرستم خوبه؟ Thank you for your inquiry about graduate studies beginning in the fall of 2022. Applications are typically due around February 1. Unfortunately, I wont know whether I will be taking on any new graduate students for the 2022-2023 academic year until close to then.

2021-10-09 07:09:00

برای چه رشته ای؟

2021-10-09 09:52:00

چی از این بهتر? پاییز سال بعد میتونین با فاند دانشجوش بشین اما زودتر گفتن سلف فاند

2021-10-09 11:09:00

سلام بسیار نیکو خیلی خوب داره پیش میره به نظرم استاد به کارتون علاقمند هست و شمارو جدی زیر نظر داره. خوب از اینجا به بعد دیگه قمار هست. اگر اهل قمار هستید باید بگید که اپلای میکنید اگرم اهل قمار نیستید که اصلا جوابشو ندید ? من باشم یه چی تو این مایه ها مینویسم. اگر بودجه ای که برای اپلای در نظر گرفتید، طوری هست که اپلیکیشن فی را کاور میکنه، به نظرم بد نیست اپلای کنید. معمولا با جوابای شل و ول تر از اینم خیلیا اپلای میکنن. ولی خوب هنوز صد در صد نیست دیگه ? Thanks for your email. My preference is to start my program in Fall 2022. I will apply for the graduate program as soon as possible and will provide you my application number. I am confident working under your supervision will help me to achieve my academic and career goals. Yours sincerely,

2021-10-09 12:38:00

مرسیییی واقعاااا بیشتر مدنظرم شهر های دیگه بود چون به شدتت سرماییی هستم??‍♀ بازم ببینیم چی میشهههه? شما میگید مکاتبه رو ادامه بدم تا سال دییگه ؟

2021-10-09 12:50:00

به نظرم شرايط جوري نيست كه سرما بشه فاكتور براي اپلاي! يه موقعي آپشن زياد بود خب آب و هوا يكي از فاكتورها ميشد ولي الان اصلا!! من خودم به شدت ميترسم از سرما ولي چاره اي نيست مجهز ميشم! راه داره . ادامه بديد با بك معماري دنبال اين فيلدهاي ميان رشته باشيد اگه به فاند فكر ميكنيد

2021-10-09 12:58:00

بله درسته به نظرتون این استاد و یا اساتیید دیگه در فیلد کاریشون بازم دانشجو میگیرن؟

2021-10-09 13:03:00

درست متوجه نشدم سوال و ? ولي استاد دست روي دست نميذاره خب قطعا. همونطور كه دكتر حميد گفتن ادامه بديد به بقيه ايميل بديد. به تجربه من نه با ايميل استادي ذوق كنيد نه ناراحت ، تا وقتي پذيرش رسمي نيومده توي ايميلتون به هيچ كجاي اين مسير دلخوش نباشيد ?! و فقط مستمر تلاش كنيد تا دانشجو شويد?

2021-10-09 13:07:00

منظورم‌این بود که یک‌استاد فقط،یک‌محقق و یا دانشجو در هر فیلد کاری میخواد؟ مثلا دوست من علاوه بر من میتونن با این استاد مکاتبه کنند؟

2021-10-09 13:08:00

اين بسته به ظرفيتشون هست و فاند و … ما به اندازه كافي رقيب داريم توصيه ميكنم رقيب درست نكنيد، مگر اين كه كارتون به استادي نخوره و ميدونيد فاند داره و دنبال دانشجو هست خب در اين حالت ميتونيد معرفي كنيد به كسي كه كارش مرتبطه و دنبال اپلاي و خبر نداره چنين استادي هست. اين جنس كمك كردن خوبه. همه ميتونن مكاتبه كنند ديگه شانسه مهر كي بر دل استاده بيفته ?

2021-10-09 13:13:00

تا سال دیگه لازم نیست اوامه بدید الان باید اپلای کنید برای فال ۲۰۲۲ میخوام یه داستان بگم یه روز یه پسری میره خونه یه مرد پولداری خواستگاری کنه. مرد میگه من ۴ تا دختر دارم چهار تا گاو. باید بهم نشون بدی چقدر توانایی داری و برای همین من گاوا هارو دونه دونه از تویله میارم هر کدوم بتونی رام کنی بهت دختر میدم. اگر گاو اول رام کردی دختر اولم و ...... گاو اول آزاد میکنه طرف میبینه یه یه گاو متوسطی هست که میشه رامش کرد ولی میگه بزار شاید بقیش آسون تر بود گاو دوم میاد از گاو اولی کوچک تر بوده و رام کردنش آسون تر. اینم میگه خوب بزار بریم سراغ گاو بعدی شادی آسون تر بود گاو سوم میاد از اون دو تا نحیف تر و آسون تر. طرف باز میگه همینجوری داره آسون تر میشه. صبر میکنه برای گاو چهارم. گاو چهارم میاد طرف میبینه یه گاو بزرگ و تومند و عصبانی بوده اصلا نمیتونسته رامش بکنه. اپلای هم مثل همین داستانه حواستون باشه موقعیتاتونو از دست ندید ????

2021-10-09 13:58:00

QAmon

Similar Question:

#مدیریت پروژه
Ask a Question